ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

עמוד 2 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה by Cheshire Cat on Wed Aug 27, 2014 8:30 am

איימי - אני הולכת לחדר שלי ומנסה להיזכר מה השיעור הראשון. ספרות! אה, רגע. זה ביום שני. ביולוגיה? לא... אני נאנחת בקול כשאני נזכרת. מתמטיקה. שיעור כפול. אני לוקחת את הספרים שלי ויוצאת.

כריסטופר - ״טוב, דן, בוא. אנחנו לא רוצים לאחר היום.״

Cheshire Cat

מספר הודעות : 149

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Wed Aug 27, 2014 9:22 am

אייזק - אני משפיל את ראשי וחוזר לבחוש באוכל

yasminnn

מספר הודעות : 150

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Wed Aug 27, 2014 3:43 pm

איימי - ״איימי!״ אני שומעת צעקה. אני מסתובבת.

כריסטופר - דניאל מהנהן ואנחנו קמים.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Wed Aug 27, 2014 9:56 pm

אייזק - אני קם וזורק את האוכל שלי. אין לי כוח לזה. הוא במילא דוחה

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Fri Aug 29, 2014 5:42 pm

איימי - אני מסתובבת. אלסה עומדת שם. ״מה?״ אני שואלת בקוצר רוח.

כריסטופר - ״תזכיר לי מה יש לנו שיעור ראשון?״ שואל דניאל.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Fri Aug 29, 2014 8:15 pm

אייזק - איש אחד עוצר אותי, הוא המורה שלי לספרות. אני מתחיל מתוך הרגל לנשוך את השפה, "מק'לין." הוא אומר. אני מרים גבה בשאלה, "סמל ברנן וד"ר אליוט מזמנים אותך לפגישה בעוד 20 דקות." הוא אומר. סמל ברנן הוא קצין המבחן שלי. אני לא יודע הרבה על קציני מבחן, בעיקרון - אני יודע שסמל ברנן מקבל פיקוח מלא על הפעילות שלי ועל כל הקטע הזה של התנהגות טובה ומפקח עליי. פעם בכמה זמן יש פגישה, רק בשביל לתת לקצין המבחן להרגיש שהוא מעליך, לספר לך כמה אתה רחוק מלצאת מכאן. הוא בחור של מאוד ישר ולעיניין. ד"ר אליוט לעומת זאת הוא סתם פסיכולוג פוץ מעצבן שנהנה להתפלסף ולנסות להוציא מכל אחד כאן איזה שיתוף שובר לב. הוא הפסיכולוג שאחראי על מעגלי השיתוף המחורבנים. היה לי אחד אתמול. זה הולך בערך ככה:
ד"ר אליוט קורא שמות ומוודא שכל מי שצריך לנכוח נוכח. אח"כ הוא סתם נותן לנו לדבר על חרטות וקבלה והכרה בחטא. מן כומר כזה שעשה טעות במקום. זה כאילו פגישה פסיכולוגית, רק שכולם יכולים לשמוע מה יש לך לומר ולהגיב. אתמול הייתי במעגל כזה, כל שבוע ביום שני. אני שותק בפגישות האלה. ואם שואלים אותי אז אין לי מה לומר. זה אמור להבהיר להם שלא ממש אכפת לי. אתמול ד"ר אליוט החליט לנסות את מזלו ולדלות ממני מידע. לא שיתפתי פעולה, גם לא היה לי ממש מושג מה נאמר קודם לכן. השיחות האלה מזכירות לי ימים גרועים בשכונה מחורבנת בבית מחורבן אי שם בונקובר.
אני מהנהן בערך למורה. "לך לחדר של סמל ברנן." הוא אומר ואני מהנהן. הוא הולך משם, מסכן. זה בדר"כ התפקיד של המורים פה - השליחים של הקציני מבחן ושל המנהל ושל השוטרים. ובכלל - בסופו של יום הסיבה היחידה שהם כאן זה כי אנחנו בפנימייה, זה לא בית כלא. אנחנו קטינים. והמקום - בתור פנימייה לעבריינים צעירים חסרי בושה -חייב לספק לנו לימודים כי בגיל 18 כשנצא, נהיה חלקים מכל תיק מפגר ונוכל ללכת ללמוד במכללה נורמלית. אם יהיה לנו את הכסף. אם.
אני הולך לחדר שנאמר לי ללכת אליו, זה לא בדיוק 20 דקות הליכה, אבל זה יותר טוב מללכת ממקום למקום עד שיעבור הזמן. אני נשען על הקיר שליד החדר ומחכה. אחרי 10 דקות אני דופק על הדלת. דממה. אני מסתובב ללכת ואז שומע קול מענה. אני נכנס. ד"ר אליוט יושב מאחורי הדלפק של סמל ברנן. לעזאזל. "שב בבקשה." הוא מבקש.
"זה נגד החוקים. אתה יודע," אני אומר, "לקבוע פגישה עם תלמיד."
ד"ר אליוט מחייך ומושיט לעברי אישור שחתום על ידי קצין המבחן שלי. "סמל ברנן ואני הגענו למסקנה שאנחנו צריכים לדבר."
"אתה עומד לעשות לי טיפול פסיכולוגי?" אני שואל.
"אני פה לדבר איתך, אייזק. מה שאתה לא מראה כל שיתוף פעולה בו."
אני שותק. ד"ר אליוט הוא הבן אדם הראשון שקרא לי בשמי מהיום שהגעתי לכאן. הבן אדם הסמכותי הראשון בכל אופן.
הוא נאנח אחרי שלוש דקות של שתיקה מביכה, "שלום אייזק, קוראים לי ד"ר מרטין אליוט. אני פסיכולוג. אני בן 28 וגר באוטווה. רוצה לספר לי על עצמך?" הוא שואל.
בתחילה אני שותק, ואז שואל - "אתה יודע עליי הכל."
"אני לא יודע עלייך כלום." הוא מתעקש.
"קראת את התיק שלי. אתה יודע עליי כל מה שאתה צריך לדעת."
"אני רוצה לשמוע ממך. מי אתה?"
"אייזק."
"מי אתה?" הוא שואל שוב.
"אייזק."
"מי אתה?" הפעם כבר בתחינה.
"אייזק."
"מי זה אייזק?"
אני מביט בו שניה. "אני."
"ומי אתה?"
"רוצח." אני עונה.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Sat Aug 30, 2014 4:30 pm

איימי - ״אני פשוט צריכה קצת עזרה.״ אלסה אומרת במבוכה. ״אני לא יודעת איפה השיעור מתמטיקה.״ אני נאנחת. כמובן. ״בואי איתי.״

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sat Aug 30, 2014 4:52 pm

אייזק - "אני לא מבין." ד"ר אליו אומר בבילבול. "למה אתה חושב ככה?" הוא שואל. אני שותק, דמעות ששמרתי זמן רב ככ מאיימות לצוץ החוצה. ד"ר אליוט קם ועושה חצי סיבוב מסביב לשולחן ומתיישב על ידי. "למה אתה חושב שאתה רוצח, אייזק?" הוא שואל. אם הוא באמת פסיכולוג - הוא די גרוע. "אנדי מת בגללי." אני אומר. "אנדי." ד"ר אליוט חוזר אחריי. "זה הבחור שמת לא?" הוא שואל. הוא גם לא ככ מלא טקט. "זה שהשוטרים מצאו אותך על ידו." הוא אומר. "אייזק, לא הרגת את אנדי. אתה יודע את זה נכון?" אני שותק. הוא שואף אויר בקול - "ספר לי על היום הטוב ביותר שהיה לך." הוא אומר. אני מרים גבה. "ספר." הוא אומר.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Sat Aug 30, 2014 8:03 pm

איימי - במשך כל הדרך לכיתה אלסה מפטפטת בלי הפסקה, מה שגורם לנו להגיע חמש דקות לפני הזמן, כי התחלתי להחיש את צעדי בשלב מסויים. אני מתיישבת בהקלה בשולחן שלי, ליד בנג׳מין - היחיד שהתחברתי איתו באמת במקום הארור הזה. הוא מחייך. ״היי איימי.״ אני רוטנת בתגובה. ״בוקר גרוע?״ אני רוטנת שוב לאישור. הוא צוחק. ״אני אראה לך משהו בהפסקה. זה ישפר לך את המצב רוח.״ הוא מבטיח.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sun Aug 31, 2014 6:50 pm

אייזק - היום הכי טוב בחיים שלי? אני חושב. מה היום הכי טוב בחיים שלי? ואז אני נזכר, "אממ..." אני אומר ומוחה את אפי בגב כף היד. ד"ר אליוט יושב עדיין על ידי. "היה יום אחד... שנה שעברה." אני אומר. "מה קרה ביום הזה?" שואל ד"ר אליוט. "קמתי בבוקר. זה היה יום רגיל." אני אומר. אנחנו שותקים. "זהו?" ד"ר אליוט שואל. "איפה אנדי היה ביום הזה?" הוא שואל. "אנדי ישן אצלנו כמעט כל הזמן. כדי לא להפריע לעסק של אמא שלו." אני עונה. "במה אמא שלו עוסקת?" ד"ר אליוט נראה מבולבל. "תחשוב לבד, דוק. אתה פה עם התואר." אני מרים גבה. "באותו יום אנדי היה עם אח שלי בעבודה. אחר כך, כשהם חזרו, הם לקחו אותי לקולנוע. נכנסנו לשם בסתר, מן הסתם, אבל זה היה מגניב. ג'ייקוב שאל אותי אם אני רוצה ללכת לראות את הסרט החדש ההוא. זה שקראתי את הספר שלו." אני אומר. "אז אני מניח שהייתם קרובים, אתה ואנדי?" הוא ממשיך לתחקר. אני נושך את שפתי התחתונה, "לא. ביום שבו אנדי מת רבנו. יצאתי עם חברים של אנדי לסיבוב בערב. ישבנו בסמטה ליד הפארק וכולם שתו. אחד החברים העביר לי את הבקבוק. אנדי התחיל להתעצבן עליי ואמר לי שאסור לי לשתות ושאני לא אעז לעשות את זה." אני מספר. "אבל שתית." ד"ר אליוט אומר. אני מהנהן. "כולם הסתכלו עליי, ידעתי שאם אני לא אשתה הם יגידו שקר כלשהו לג'ייקוב ואני לא אוכל לצאת יותר לשום מקום. החברים שלי אח שלי ואנדי הם כל מה שיש לי, אתה יודע, אין לי חברים אחרים."
"אני חושב שהתקבעת על זה. אני בטוח שהיו יכולים להיות לך עשרות חברים."
אני מגחך. "אתה מכיר אותי לפי הדפים."
"לא היית בדיוק בנאדם כמו שאתה היום. ספר לי את ההמשך."
"שתיתי. בהתחלה זה היה נורא." אני נזכר בטעם החריף שיורד במורד גרוני. "אבל אחר כך... בלגימה בשלישית זה כבר לא היה כל כך נורא." אני נזכר בקריאות ההידד הוריי שקיבלתי מכולם. כולם חוץ מאנדי. "אנדי החטיף לי על זה בשניה שיכל. הוא היה שתוי, הוא לא ידע מה הוא עושה. אחרי בערך חצי שעה הגיעו שלושה בחורים. הם היו מבוגרים. והם התחילו... לצעוק, אולי... על אנדי... ואז כולם התקוטטו. אחד מהם התחיל לזרוק עליי בקבוקים. ואנדי צעק עליי ללכת משם ודחף אותי למאחורי פח אשפה. ואז היו יריות... ושמעתי אנשים רצים, וקללות... אז יצאתי. ואנדי..." אני עוצר, אני נזכר בגופתו של אנדי שוכבת על הרצפה, את הדם מסביב. אני זוכר את הכל, ולא זוכר אותי. "התיישבתי לידו, ונכנסתי לפאניקה. כן. זה מה שקרה. נכנסתי לפאניקה." אני נושם בכבדות, כמו אז - "ואנדי היה עדיין חי. הוא דיבר המון שטויות ואמר לי ללכת לפני שהם יחזרו. שהם ירביצו לי." אני עוצר שניה. ד"ר אליוט מניח יד על הירך שלי ומסתכל עליי, "זה בסדר, אייזק, אתה יכול לספר לי." הוא אומר. "ילדים פה יושבים על כלום, דוק, כלום. גניבות ממתקים... השחתת רכוש... אף אחד לא יושב פה על בגלל משהו אמיתי... אנחנו חיים בעולם כזה... אף אחד לא רוצה שזה יהיה בעיה שלו, אף אחד לא רוצה להתמודד. אף אחד... לא לוקח דברים בפרופרציות. אנחנו כ"כ דפוקים דוק. בחיי." אני אומר.
"אולי הם עושים את זה כי הם לא יודעים איך להתמודד עם הבעיה, הרי העולם מלא כולו בעיות... יש צמחים שמעדפים לגזום ולא לעקור מהשורש... כדי לא להתמודד איתם בזה הרגע, אולי יהיו דברים גרועים יותר."
"אתה משווה את הילדים פה לצמחים? דוק?"
"אני מנסה לומר, אייזק, לפעמים כדי לשכוח מבעיות, אתה צריך לפתור אותן בדרך הקלה ביותר."
"זה נורא."
"זאת האמת." הוא אומר. "רוצה לספר לי מה קרה אחרי שמצאת את אנדי, גוסס?"
"לא ידעתי מה לעשות. המוח שלי הסתובב. כנראה אחד השכנים התקשר למשטרה. שמעתי את הסירנות והייתי בטוח שבאו לקחת אותי משם. אנדי תמיד הסתובב עם אקדח, הוא אמר לי שזה תמיד שימושי." אני אומר.
ד"ר אליוט שותק.
"אז כיוונתי אקדח. הם איימו עליי, הם אמרו שיעצרו אותי אם לא אזוז מאנדי ואוריד את האקדח. לא ידעתי מה לעשות, נכנסתי ללחץ ו..." אני נחנק.
"לחצת על ההדק."
אני מתחיל לבכות, פסיכולוג מפגר.
"תבכה." אומר ד"ר אליוט, "לבכות זה טוב..." הוא אומר.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Mon Sep 01, 2014 4:31 am

איימי - אני מיד מתעודדת ומחייכת אליו חיוך קטן. ״תודה בנג׳י.״ אני אומרת. הצלצול מריץ את כל התלמידים למקומות הישיבה שלהם. אני מניחה את הספרים שלי על השולחן, פותחת את המחברת ומתחילה לשרבט בה ציור מימי הביניים. בנג׳י רוכן קצת שמאלה כדי להביט בציור שלי. מיס ואלאס נכנסת והוא ממהר לחזור למקומו. אני מציצה בה מעל הדף שלי לשנייה וחוזרת לצייר את לבני הטירה. היא מתחילה לקרוא נוכחות, נוקבת בשמי כשהיא מגיעה אליו. אני מרימה את ידי, אבל היא עדיין שותקת. אני מרימה אליה את מבטי והיא עדיין שותקת. אני נאנחת, סוגרת את המחברת שלי, מניחה אותה בצד ומחייכת אליה חיוך חמוץ. היא מהנהנת בשביעות רצון ועוברת לתלמיד הבא. ״כל פעם...״ אני רוטנת כל כך בשקט כך שרק בנג׳י שומע. הוא מחניק גיחוך.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Mon Sep 01, 2014 6:48 pm

אייזק - "אתה יכול לשחרר אותי מהשיעור?" אני שואל.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Mon Sep 01, 2014 6:54 pm

איימי - חמש דקות לאחר מכן אני מתייאשת סופית ופותחת את המחברת שלי שוב, מתעלמת לחלוטין מנעיצות המבטיח של מיס ואלאס. אני שומעת שכולם פוחתים את הספרים, מציצה בשל בנג׳י, פותחת בעמוד הנכון וחוזרת לצייר.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Tue Sep 02, 2014 6:15 pm

אייזק - "כן. אבל אתה לא הולך לשום מקום. לא סיימנו לדבר." ד"ר אליוט אומר. אני נושך את השפה.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Wed Sep 03, 2014 5:50 pm

איימי - הטירה שלי מתחילה לקבל צורה, ואני מתחילה לצייר שוק קטן, כי נשאר לי מקום בדף.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sat Sep 06, 2014 11:46 am

אייזק - "מה עוד יש לדבר? שמעת מה שרצית." אני אומר לבסוף. "לא. שמעתי מה שרצית שאני אשמע. עכשיו נראה מה עוד אתה רוצה להשמיע." הוא אומר. הוא מזדקף בכיסא, "תן לי לשאול אותך משהו אייזק, אתה בכלל רוצה לצאת מכאן?"

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Tue Sep 09, 2014 4:46 am

איימי - מיס ואלאס מתחילה לברבר על משולשים או משושים או משהו אחר עם צלעות, ואני שקועה עמוק בציור שלי. אחרי צריח וחצי אני שומעת את מי ואלאס נותנת עבודה לכולם. אני עושה פרצוף עצוב ופותחת את המחברת בעמוד חדש. ברקע ש

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Tue Sep 09, 2014 12:52 pm

איימי - מיס ואלאס מתחילה לברבר על משולשים או משושים או משהו אחר עם צלעות, ואני שקועה עמוק בציור שלי. אחרי צריח וחצי אני שומעת את מי ואלאס נותנת עבודה לכולם. אני עושה פרצוף עצוב ופותחת את המחברת בעמוד חדש. ברקע נשמע הצלצול ואני רוטנת.
״נהדר. רק עוד ארבעים וחמש דקות של גיהנום.״ אני אומרת ביובש ומוציאה עט מהקלמר. אני שומעת את הצחקוק של אלסה מאחורי ומתעלמת. בנג׳י ממרפק אותי בשובבות.
״תתעודדי כבר, דיכאון.״ הוא אומר, ״תראי איזה יום יפה. השמש זורחת, הציפורים מצייצות - ״
״ואנחנו תקועים בשיעור מתמטיקה למתקשים בפנימייה לנוער עבריין.״ אני קוטעת אותו, חיוך קל מבצבץ בזוויות פי כשאני שומעת אותו קורא לי בכינוי שנתן לי בפעם הראשונה שנפגשנו.
רק הגעתי לפנימייה אז. ההורים שלי הורידו אותי פה כאילו באתי לישון אצל חברה, אדישים למצב. או לפחות מנסים. עמדתי שם אבודה ועצבנית עם המזוודה שלי, כועסת על כך ששכחתי את האמפי שלי בבית, במיוחד בהתחשב בעובדה שהפלאפון שלי נלקח ממני עם הגיעי למקום. הסתכלתי במפה הקונה של המקום שקיבלתי וניסיתי לנווט את דרכי אל חדרי במגורי הבנות. כשהגעתי לחדר שלי, 48, דפקתי על הדלת, כי עדיין לא קיבלתי מפתח. בחור מנומש עם חיוך שובב ועיניים בורקות פתח לי את הדלת. הוא הרים גבה משועשעת למראי.
״את נראית כאילו את הדיכאון בכבודו ובעצמו.״ הוא אמר. התעלמתי ממנו.
״מה אתה עושה בחדר שלי?״ שאלתי.
״החדר שלך? זה היה החדר שלי מהרגע שהגעתי לפה.״
״מה?״ שאלתי מבולבלת. ״ישנים פה בנים בנות ביחד?״
״את מוזמנת. כלומר, כנראה יענישו אותך, אבל בחירה שלך.״
התחלתי להתרגז. לא הבנתי כלום והבחור שלפני בלבל אותי. ״על מה אתה מדבר?״
הוא צחק. ״תירגעי, דיכאון. המספרים של החדרים חוזרים על עצמם - פעם אחת לבנים ופעם אחת לבנות. החדר שלך שם.״ הוא הצביע לצד השני של המסדרון הרחב בצורה מפתיעה, שגם שם התנוסס שלט ברונזה שחוק עם המספר 48.
״תודה על העזרה.״ רטנתי והסתובבתי. לא אהבתי את המקום, הוא אימלל אותי. וביליתי שם בערך חצי שעה. המזוודה נלקחה מידי לפתע. הילד רץ אחרי ולקח אותה מידי.
״אני בנג׳י.״ הוא אמר. גילגלתי את עיניי.
״איימי.״
״איימי?״ הוא שאל. ״איימי?״ רגע אחד. זה לא קרה ככה. אני מטלטלת את ראשי, חוזרת למציאות.
״איימי?״ בנג׳י כמעט צועק באזני.
״סליחה, סליחה.״ אני ממלמלת. ״שקעתי במחשבות.״ בנג׳י גיחך.
״את נראית כאילו השתלט עלייך משהו, דיכאון.״ הוא אמר.
״שקט גם כן אתה.״ אני רוטנת וממרפקת אותו בחזרה.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Fri Sep 12, 2014 1:00 pm

אייזק - אני מביט בד"ר אליוט. "איזו מין שאלה זאת?" אני שואל לבסוף

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Sat Sep 13, 2014 7:17 am

איימי - אני בוהה בספר במשך כמה שניות, מנסה להבין על מה מדובר.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sat Sep 27, 2014 7:29 am

אייזק - "שאלה כנה ואמיתית. רוב הילדים שרוצים לצאת מפה, מנסים לתפקד טוב יותר. אבל אתה, אדוני הצעיר - מבריז משיעורים ולא הגעת לחמישית מהמעגלים השנה. בישיבות צוות אף אחד לא חושב על הקלה בעונש שלך." ד"ר אליוט אומר.
"אני לא מחפש הקלה בעונש, ד"ר אליוט. אלמלא הפסיכיאטר של בית המשפט הייתי עכשיו בכלא נוער ולא פה בכלל."
"בגלל אנדי." הוא אומר. אני מביט בו מבולבל, "אתה חושב שאתה אמור להיות פה כי אנדי מת."
"אל תכניס לי מילים לפה, דוקטור, רק כי יש לך קצת יותר מזל בחיים מלי."
"אז מה העיניין, אייזק?"
אני שותק ונושך את השפה.
"תראה, אני יודע שהחיים בחוץ לא נפלאים עבורך. אבל להשאר כאן, צריך להיות קצת משוגע בשביל זה."
"ג'ייקוב היה היחיד במשפט שלי. היחיד שהכרתי."

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Sat Sep 27, 2014 1:01 pm

איימי - היום עובר הרבה יותר מדי לאט. כשהשעה שבע מגיעה סוף סוף ויש לי זמן חופשי אני נושמת לרווחה ויוצאת החוצה עם בנג׳י תוך כדי שאנחנו מפטפטים וצוחקים.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sat Sep 27, 2014 1:10 pm

אייזק - אני יושב בחדר ובוהה בתקרה המתקלפת, הדלת נפתחת ודניאל וכריסטופר נכנסים. הם מדברים על מישהי. "היא בוהה בי, כל השיעור." כריסטופר אומר. "תגיד תודה שזאת רק אפריל שבוהה בך. איילין מק'דונלד בוהה בי. ראית אותה פעם?" הם מתיישבים על המיטה של כריסטופר. אני מתיישב ומקשיב לשיחה. "בכלל הגעת לאנשהו עם אפריל?" דניאל שואל.
"וואו. עכשיו אנחנו מדברים על מה עשיתי או לא עשיתי עם האקסית שלי?"
"אני בסה"כ מנסה להבין למה היא תלותית כל כך. אולי היית ממש טוב, מי יודע."
"מאוד מצחיק."
"לא צוחק."
"אבל אני מניח שהייתי די טוב." כריסטופר מחייך את החיוך המצטיין שלו. ואז החיוך יורד והוא מביט עליי, "יש בעיות אייזק?"
הוא שואל. דניאל מסתובב ושניהם מביטים בי.
אני מניד בראשי. "זאת לא שיחה לגילך."
אני מתחיל לצחוק.
"למה הוא צוחק?" דניאל שואל.
"הוא קצת טמבל." כריסטופר מאשר.
אני קם מהמיטה שלי ומתיישב על קצה המיטה של כריסטופר, המבטים שלהם עוקבים אחרי ומביטים בי בבלבול.
"אתה מוכן ללכת?"
"זה החדר שלי."
"לא ידעתי שאנחנו מכריזים דיבס על חדרים עכשיו."
"אני ישן בחדר הזה, זכותי להיות פה."
"אין לך איזה שיתופידע או משהו?"
"ד"ר אליוט הסכים לי לא להשתתף היום." אני מתווכח עם כריסטופר.
כריסטופר מביט בי בכעס.
"נו קדימה, תמשיכו לדבר על כמה אתם טובים על המצעים."
"אני לא מדבר על זה עם ילד בן 15. בטח לא עם אחד כמוך."
אני נושך את השפה, "לי לא אכפת לשמוע."
"פשוט דבר כריס, הילד יקלוט שזה לא לגילו וילך."
אני מגחך.

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by Cheshire Cat on Sat Sep 27, 2014 1:17 pm

כריסטופר - אני נועץ באייזק מבט ארוך. אני לא מוכן לדבר ליד ילד על דברים כאלה. בטח מישהו שאני לא מכיר. הוא מחזיר לי מבט. אני מושך בכתפיי.
״אתה בטוח שהדיבורים האלה לא ייפגעו האזניים הקטנות והתמימות שלך?״ אני שואל. דניאל צוחק.

Cheshire Cat

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

הודעה by yasminnn on Sat Sep 27, 2014 1:20 pm

אייזק - "אני בן חמש עשרה. לא שמונה."

yasminnn

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next