The Rabbit Hole
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

2 posters

עמוד 12 מתוך 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 12 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Mar 29, 2015 3:28 pm

איימי - אני פוערת את עיניי בהפתעה. ״ירי בשוטר? אתה?״

Cheshire Cat

מספר הודעות : 149

חזרה למעלה Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 12 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי yasminnn Sun Mar 29, 2015 7:33 pm

אייזק - "לפעמים הים רק נראה שקט." דניאל אומר רק בשביל לומר משהו

yasminnn

מספר הודעות : 150

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Mon Mar 30, 2015 11:51 am

איימי - אייזק מושך בכתפיו. ״תסובב את הבקבוק.״ אומרת אלסה

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Mon Mar 30, 2015 11:57 am

אייזק - אני מסובב את הנעל

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Fri Apr 03, 2015 9:06 am

איימי - הנעל נעצרת. ״אמת או חובה, כריסטופר?״ אני שואלת. ״אמת.״ הוא עונה. אני נושכת את שפתי בחיוך של הנאה. ״טוב, אני אשאל את השאלה שכולנו מתים לדעת.״ כריסטופר מרים גבה. ״מה הקטע של אפריל?״ הוא מנסה לשחק אותה מגניב, אבל הוא נבוך בעליל. ״למה את מתכוונת, מה הקטע של אפריל?״ הוא מנסה להתחמק. בחור, כרגע עשית טעות ענקית. ״יודע מה, ספר לי את הסיפור שלכם מההתחלה ועד היום.״ קהל המאזינים נהיה דרוך. כולם רצו לדעת את זה. חוץ מדניאל. ״חרא אמת.״ הוא אומר. ״אז מה אכפת לו אם זה חרא?״ אני משיבה. ״לא אכפת לי.״ כריסטופר ממהר להשיב ומזדקף במקומו. אני עושה מחווה עם היד של ׳קדימה, דבר׳. והוא מתחיל לדבר. ״הכרתי את אפריל דרך דניאל. הוא הכיר אותה דיי טוב, וברגע שהתחברתי איתו והוא הכיר לי את החברים שלו, לא הפסקתי להסתכל על אפריל.״ אייזק פולט ״אווו״ ציני. כריסטופר מלכסן אליו מבט וממשיך לספר. ״בכל אופן, התחלנו לצאת בערך חודש אחרי שהגעתי למקום המלבב הזה. חיבבתי אותה, אבל עם הזמן ירד לי ממנה כי היא התחילה להיות אובססיבית לגבי.״ הוא עוצר לרגע. ״מישהו מפריז בהערכה העצמית שלו.״ אלסה אומרת בהרמת גבה. אני מגחכת. אני מתחילה לחבב את הבלונדה הזאת. ״אני רציני.״ כריסטופר אומר. דניאל מהנהן באישור. ״כל דבר שהיא עשתה, היה צריך להתלוות באישור שלי שהכל בסדר והיא תמיד הייתה לידי. וכשלא, היא הייתה עסוקה בלחפש אותי או לדבר עליי. היא אמרה לי בעצמה. וגם אנשים אחרים.״ אני מחייכת חיוך מגחך. ״אוברלי אטצ׳ט גירלפרינד?״ אני שואלת. ״לגמרי.״ עונה כריסטופר, שלא הבין את הרפרנס. ״אז אחרי חמישה חודשים ביחד, נפרדתי ממנה.״ הוא מסכם. ״ועכשיו מה?״ אלסה שואלת, סקרנית. סקרנית מדי. כריסטופר מושך בכתפיו. ״אני לא בטוח. השמועות טוענות שהיא עדיין מאוהבת בי. מי אני שלא אקשיב לשמועות?״ אני פולטת נחרת זלזול. ״מאחר ואת השמועה הספציפית הזו אני הפצתי, אחרי שיחה עם אפריל, אין סיבה שהוא לא יקשיב לה.״ דניאל אומר. אייזק מגלגל את עיניו. ״קדימה, כריס. סובב את הנעל!״ קורא דניאל בשמחה מופרזת.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Fri Apr 03, 2015 9:40 am

אייזק- כריסטופר מסובב את הנעל, היא עוד פעם עוצרת עליי ועל איימי. "אמת או חובה?" אני שואל.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Apr 04, 2015 1:38 pm

איימי - אני חושבת לרגע. ״חובה.״ אני מאתגרת אותו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Mon Apr 06, 2015 7:25 pm

אייזק - "חובה? אממ..." אני חושב, אני ממש גרוע במשחקי חברה, או בכל קטע חברתי אחר. "אתה יודע, אם תמשיך לנשוך את השפה שלך כל כך הרבה בסוף יהיו לך צלקות ואף אחד לא ירצה להתנשק איתך." איימי מעירה, בעבר הייתי מודע לנשיכת שפה הלא פוסקת שלי, היום אני כבר לא כל כך עושה את זה במודע. "אני בסדר עם זה." אני אומר, "חובה עלייך להתמזמז עם הנעל הזאת." אני מרים את הנעל מהרצפה. דניאל משמיע קולות של אווווו ו-ווואווווו.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Tue Apr 07, 2015 11:51 am

איימי - אני מרימה גבה מזלזלת, רק כדי שיראו שלא אכפת לי. ״אם זה מה שאתה רוצה...״ אני נאנחת בפרצוף של מה-כבר-יש-לעשות. אייזק נראה מתחרט קצת, אבל הוא שותק. אני מרימה את הנעל ועושה כבקשתו. דניאל וכריסטופר מצחקקים, אלסה ואייזק נשארים שותקים אך מבודרים. כעבור מספר שניות שנראה לי מספיק, אני עוזבת את הנעל וזורקת אותה על הרצפה. ״תנקה אותה לפעמים.״ אני מפטירה לדניאל ומסובבת אותה. כריסטופר שואל את אלסה.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Tue Apr 07, 2015 12:08 pm

כריסטופר - "אמת או חובה?" אני שואל. "אמת." אלסה אומרת, היא נראית בטוחה בעצמה. "אוקיי, אז - שפכי על עצמך." אני אומר. "תהיה יותר ספיציפי." היא אומרת, "אוקיי - מה את עושה פה?"

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Tue Apr 07, 2015 2:31 pm

איימי - ״מה שכולנו עושים פה, אני מניחה. לומדת.״ היא עונה. ״קדימה, אלסה. אל תהיי כזאת.״ היא עושה פרצוף. ״בסדר, בסדר. שרפתי את הקפיטריה בבית ספר, אחרי אזהרה שקיבלתי כשהשחתתי גשר. זה לפחות מה שהשופט אמר.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Tue Apr 07, 2015 3:01 pm

כריסטופר - "כולנו פה כי השופט אמר." אני מחייך.

אייזק - אני מחייך חיוך מאולץ לדבריו.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Tue Apr 07, 2015 4:19 pm

איימי - אלסה צוחקת. ״מותר לי ללבוש את החולצה, נכון?״ היא שואלת. ״שני סיבובים עברו. אני מאשר.״ עונה כריסטופר.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Tue Apr 07, 2015 7:04 pm

כריסטופר - אני מסובב את הנעל, היא סוף סוף נוחתת על דניאל ועליי. "אמת או חובה?" אני שואל. "חובה." הוא עונה, החיוך הממזרי הרגיל שלו. "אוקיי. חובה עלייך לנשק את הבחור הכי שווה בחדר." אני אומר.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Wed Apr 08, 2015 1:44 pm

איימי - ״הבאת את זה על עצמך.״ דניאל אומר ונושק לשפתיו של כריסטופר. ״מצטער, אייזק.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Wed Apr 08, 2015 5:54 pm

כריסטופר - אז הסיפור הוא כזה, לי ולדניאל יש נטייה להשתטות. אנחנו עושים שטויות של חברים טובים מידי פעמים רבות מידי. אנחנו מתנשקים כמה שניות יותר מידי ותוך כדי אני מסובב את הנעל.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Fri Apr 10, 2015 5:02 pm

איימי - אני רואה את אייזק נושך את שפתו באי נוחות ומחייכת חיוך מגחך. הבחור הזה מוזר. אלסה מסתכלת על כריסטופר ודניאל. אני מעדיפה להסתכל על הבקבוק שנעצר. ״חובה.״ אני אומרת לפני שדניאל מספיק לשאול.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Fri Apr 10, 2015 8:22 pm

אייזק - דניאל וכריסטופר סוך סוף מפסיקים ודניאל עונה, "אמיצה. טוב, אממ רעיון מישהו?"

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Apr 11, 2015 9:31 am

איימי - כולם חושבים לרגע, ואז כריסטופר מתכופף ללחוש משהו באוזנו של דניאל. חיוך מסופק עולה על פניו. ״חובה עלייך להתמזמז עם אלסה.״ הוא אומר בזדוניות. אלסה נרתעת אוטומטית. ״מה אני עשיתי?״ היא שואלת. ״את ואיימי הבנות היחידות פה.״ אייזק עונה במפתיע. אלסה עדיין לא נרגעת. ״החובה שלה היא לא על אחריותי.״ היא מסכמת ונשענת אחורה בהחלטיות. אני מגלגלת עיניים. ״תפסיקי להיות ילדה קטנה. הדבר היחיד שצריך להדאיג אותך בעניין זה איפה הפה שלי היה קודם.״ אני אומרת ומצביעה על הנעל. אלסה נראית נגעלת. ״ממש לא.״ היא אומרת. אני נאנחת ומתרוממת ממקומי במהירות, מניחה את ברכיי על רגליה השלובות של אלסה, מצמידה את יהיה לרצפה בעזרת ידיי ומנשקת אותה לפני שהיא שמה לב. אחד הבנים שורק מאחוריי, אבל אני מתעלמת מהם עד שאלסה דוחפת אותי מעליה עם הכתף. אני מתיישבת במקומי בחזרה ומסתכלת לרגע על אלסה. ״לא, אני לא לסבית.״ אני מודיעה. דניאל צוחק.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Apr 11, 2015 8:22 pm

אייזק - אני מזייף חיוך ומבין כמה נמאס לי מהמשחק הזה. הוא מזכיר לי ערבים בשכונה שלי. שכל החברים של אח שלי היו יושבים אצלנו בסלון ומשתכרים מבירה. לא בירה אחת כמובן, לפחות שבע. לא ברור מאיפה הכסף, הם בטח סחבו אותן ממישהו. "אולי נעשה משהו אחר?" אני שואל לבסוף בקול רפ מסתבר.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Wed Jun 24, 2015 6:34 pm

איימי - ״איזה סוג של משהו אחר?״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Jun 28, 2015 7:09 pm

אייזק - "לא יודע. משהו אחר, שלא כולל... נשיקות וזה..."

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Tue Jun 30, 2015 2:58 am

איימי - דניאל מגחך. ״מה אתה, ילדה קטנה?״ הוא שואל.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Jul 05, 2015 9:04 am

אייזק - "מה אכפת לך מה אני?"

yasminnn

חזרה למעלה Go down

עמוד 12 מתוך 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

חזרה למעלה