The Rabbit Hole
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

2 posters

עמוד 3 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 3 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 1:33 pm

כריס - ״בסדר, בסדר. איפה היינו?״

Cheshire Cat

מספר הודעות : 149

חזרה למעלה Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 3 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 1:37 pm

אייזק - "סיפרת כמה טוב היית." אני אומר בהתנשאות. "אתה לא רציני..." כריסטופר ממלמל, "לא סיפרת לי בכלל שהיית עם אפריל... מתי הספקת?" דניאל שואל. "לפני שנפרדתי ממנה, אחרי חג המולד. איפשהו באמצע." הוא עונה. "מן הסתם." אני מעיר. "איפה זה היה?" דניאל וכריסטופר מתעלמים ממני.

yasminnn

מספר הודעות : 150

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 1:42 pm

כריסטופר - ״לפחות נזהרתם?״ דניאל שואל בחיוך ממזרי. אני מגחך. ״כן, כמובן. אני לא צריך עוד סקנדלים.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 1:44 pm

אייזק - "זה לא כזה מובן." אני מעיר.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 1:45 pm

כריסטופר - ״אייזק, עוף מפה.״ דניאל אומר.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 1:46 pm

אייזק - "זה החדר שלי."

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 1:48 pm

כריסטופר - ״אייזק, עוף מפה בבקשה.״ אני מחייך חיוך מלאכי נוטף ציניות.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 1:50 pm

אייזק - "לא רוצה." אני אומר

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 2:02 pm

כריסטופר - אני מגלגל עיניים. ״חכה שנייה.״ אומר דניאל ומוציא בקבוק אלכוהול מהתיק שלו. אני מחייך וקם לנעול את הדלת.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 2:03 pm

אייזק - אני מצמצם עיניים. "מה לעזאזל?"

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 2:06 pm

כריסטופר - דניאל פותח את הבקבוק עם הקצה של השולחן, לוקח שלוק ומעביר אליי.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 2:11 pm

אייזק - "איזה מאגניבים אתם. שותים סיידר. יואו יואו יואו." אני אומר

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 2:15 pm

כריסטופר - אני מתעלם ממנו ושותה. האלכוהול כבר מתחיל להשפיע עליי קצת.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 2:27 pm

אייזק - "לפחות תתנו גם לי." אני אומר. אני יודע שאסור לי, השופט אסר עלי אבל למי אכפת כבר, אני פה במילא.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 2:35 pm

כריסטופר - ״אני מצטער, אני לא מבזבז אלכוהול יקר על קטינים.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 2:36 pm

אייזק - "אתה גם קטין."

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sat Sep 27, 2014 6:45 pm

כריסטופר - אני צוחק. ״אולי, אבל אני הבן של המנהלים.״ אומר דניאל בגיחוך, מתיישב לידי וחוטף ממני את הבקבוק. הוא גומע שלוק אחר שלוק ומחזיר לי אותו חצי ריק.
״אז מה, כריס.״ הוא אומר וכורך את ידו סביב צווארי.
״אז מה, דניאל.״ אני מחזיר לו, מצחקק.
״אז מה, אייזק.״ אומר אייזק לפתע. אני מעיף בו מבט ומטיל את ראשי לאחור בצחוק. הוא נראה נעלב.
דניאל מרים את הכרית שלי וזורק אותה על אייזק. כשהוא מרים את מבטו, זעקה נפלטת מפיו.
״כריס!!״
״מה קרה?!״ אני שואל בבהלה.
״החלון פתוח!״ הוא צועק, מבט חרד על פניו. הצחוק שבא לאחר מכן מבהיל אותי קצת, כי לא ציפיתי שזה יצחיק אותי. דניאל עושה פרצוף פגוע.
״זה לא מצחיק, כריס.״ הוא אומר בטון ילדותי ומשרבב את שפתו החוצה. ״מישהו יכול לראות את זה.״ הוא מניף את הבקבוק אל מול פניי ואז ממהר להוריד אותו פן מישהו יראה. התגובה היחידה שלי היא להחזיק את הבטן שלי מרוב צחוק. אני לא יודע בעצם למה זה כל כך מצחיק.
דניאל הולך לסגור את הוילונות וכשהוא מתיישב בחזרה לידי אני נרגע ולוקח עוד שלוק. הוא כבר לא שורף במורד גרוני. דווקא נעים. נחמד כזה.
״נו, כריס, תספר לי מה עשית עם אפריל.״ מתחנן דניאל.
אני מרים את סנטרי בעיקשות ומניף את קצה הבקבוק אל אייזק. ״לא ליד הילדון.״
דניאל מנסה לקום, כנראה כדי לגרש את אייזק, אבל אז מסתובב אליי ומועד היישר עליי. אני נשכב על המיטה מכובד משקלו ומופתע לגלות את פניו סנטימטרים ספורים מפניי.
״אתה מספר לי?״ הוא שואל.
״אני חושב שאני אראה לך.״ אני עונה בלי לחשוב יותר מדי, מופתע מעצמי. גם דניאל נראה מופתע. אפילו יותר ממופתע ברגע שאני מצמיד את שפתיי לשפתיו ברכות. הוא משתחרר ממני.
״נו אל תהיה כזה כבד, דן.״ אני רוטן בילדותיות. ״זה לא שום דבר רציני.״ אני מבטיח לו, כשאני רואה שהוא מהסס.
״נעשה קצת כיף.״ הוא מהנהן ומחייך. אני מחייך אליו בחזרה ובזווית העין רואה את אייזק המבולבל קם ויוצא מהחדר. דן תופס בחולצה שלי כדי לקרב אותי קצת אליו ונושק לשפתיי. אני מתגלגל מעליו ומושך אותו כדי שנוכל לשכב בצורה נוחה יותר.
״זה באמת כיף.״ מאשר דניאל ותופס בשולי חולצתי. הוא מושך את החולצה קצת למטה, רומז לי להוריד אותה, אבל אני לא מרשה לו. אחר כך. שיסבול טיפה. אני נושק לשפתיו, ואז יורד באיטיות מלחיו אל צווארו, ומשם אל חזהו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Sep 27, 2014 7:08 pm

דניאל - "אז זה מה שעשיתי לה." כריס אומר לי, "ככה." הוא מנשק את צווארי, הדלת נפתחת שוב ואני יכול לראות בזווית עיני את אייזק חוזר. הוא עוד יתחיל לאונן פה. כריס לא שם לב לזה. "ואז ככה." הוא מושיט יד אחת לירכי ותופס אותה. "ואז..." הוא מקים אותי, מנשק עדיין - "ככה." הוא מוריד את החולצה שלי ואז מנשק כל הדרך עד המכנס, "אצלה זה היה יותר קל כי היא לובשת טרנינג." הוא מלמל - אני היחיד בבית הספר שלובש ג'ינס, פריבילגיות נו מה. ואז אנחנו פחות או יותר מזדיינים על יבש, רק שני בנים ולא בן ובת, אז אנחנו סתם נעים זה על זה ככה. ואייזק צופה בהכל. סוטה קטן.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Sep 28, 2014 3:53 am

כריס - דניאל מתגלגל ממתחתיי ונשכב לצידי, עדיין בפניו אלייך הוא מנשק בעדינות את כתפי החשופה. אני מחייך אליו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Sep 28, 2014 4:00 am

אייזק - זה די הזוי מה שהולך בחדר כרגע. הבקבוק סיידר נמצא למרגלות המיטה ואני לוקח אותו.
אלסה - אני יושבת בחדר ובוהה בקירות.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Sep 28, 2014 6:43 pm

איימי - אני מתפקעת מצחוק כשבנג׳י מתעצבן מקצב ההליכה שלי ומרים אותי על כתפו בהרמה צבאית. ״בחייך, בנג׳י.״ אני קוראת, מכה בגבו באגרופי. ״כאילו שזה מזיז לי.״ הוא אומר ופונה אל החדר שלו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Sep 28, 2014 6:50 pm

אייזק - אני נושך את שפתי, בפעם האחרונה ששתיתי זה נגמר ברע. אני מניח את הבקבוק וקם להפריד בין כריסטופר ודניאל ואז דניאל מקיא על המצעים. אני נושך את השפה חזקיוצר ופוצע אותה.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Sep 28, 2014 7:39 pm

איימי - כשאנחנו עוצרים מול דלת החדר שלו שהוא מוריד אותי, ובשנייה שהוא מניח את ידו על ידית הדלת נשמע הצלצול שמסמל שהזמן החופשי נגמר. אני נאנחת בעצב.

כריסטופר - אני מתפכח קצת ברגע שאני שומע את הצלצול. ״שיט.״ אני ממלמל ומרים את דניאל. אני מתלבש בשיא המהירות בזמן שאייזק, שכנראה לא רוצה לאחר, יוצא מהחדר, מוריד את המצעים ומשכיב את דניאל על המיטה. ״אני אגיד שלא הרגשת טוב.״ אני אומר ודוחף שני מסטיקי מנטה לפה שלי כדי שלא יריחו את האלכוהול. אני שם דאודורנט, מסדר את השיער, מחביא את הבקבוק ויוצא. דניאל נרדם בינתיים.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Mon Sep 29, 2014 4:53 pm

אייזק - אני הולך במסדרון וכריסטופר קורא לי מאחורי

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Mon Sep 29, 2014 6:26 pm

איימי - בנג׳י מתכופף, תופס במותניו ומרים אותי שוב על כתפו. ״בנג׳יייי!״ אני רוטנת. הוא צוחק ומתחיל ללכת לכיוון חדר האוכל. אחד הבנים יוצא מחדר מלפנינו וצועק ״אייזק!״. בנג׳י מביט בו לרגע ואז קורא ״היי כריס!״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

חזרה למעלה