The Rabbit Hole
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

2 posters

עמוד 4 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 4 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי yasminnn Mon Sep 29, 2014 6:42 pm

אייזק - אני לא מסתובב

yasminnn

מספר הודעות : 150

חזרה למעלה Go down

ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [; - Page 4 Empty Re: ליברטי - שירשור... לא כמו ההוא. [;

הודעה על ידי Cheshire Cat Mon Sep 29, 2014 6:54 pm

איימי - הבחור, כריס מסתבר, מסתובב. הוא נעצר במקום ומנופף לבנג׳י. אני מרגישה מובכת קצת מהעובדה שבנג׳י סוחב אותי על הכתף שלו, אבל זוקפת את סנטרי בגאון. ״היי כריס.״ אומר בנג׳י. ״תכיר, אמיליה.״ אני חובטת בגבו. ״איימי.״ הוא אומר בטון מתנצל. כריס צוחק, קולו רועד קלות. ״נעים להכיר, איימי. אגב, יש לך אחוריים נהדרים.״ אני יורדת לרצפה, נעמדת מולו ובוחנת אותו. ״הבחור שיכור.״ אני מכריזה.

תהיי כריס

Cheshire Cat

מספר הודעות : 149

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Mon Sep 29, 2014 7:47 pm

כריס - "לא אני לא." אני אומר בנינוחות. "הבחור צריך לדבר עם אייזק?"
"האוטיסט?" בנג'מין שואל.
"משהו כזה."

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Wed Oct 01, 2014 1:41 pm

איימי - ״הבחור משוחרר.״ אני מודיעה לו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Wed Oct 01, 2014 7:46 pm

כריסטופר - אני מצליח אחרי חמישה צעדים לצמצם את הפער ביני לבין אייזק.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Thu Oct 02, 2014 3:21 pm

איימי - ״טוב, אני רעבה. אתה בא או לא?״ אני שואלת ומתחילה ללכת. ״בא, בא.״ בנג׳י אומר.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Thu Oct 02, 2014 9:17 pm

אייזק - "היי אייזק." כריסטופר אומר

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Fri Oct 03, 2014 10:08 am

איימי - אנחנו הולכים לחדר האוכל, חולפים בדרכנו על פניי הבחור והבחור שהבחור הראשון קרא לו.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sat Oct 04, 2014 12:59 pm

אייזק - "אתה לא תדבר על זה נכון? זאת אומרת... אממ" כריסטופר מגמגם.
"ממש לא מעניין אותי היחסים שלך עם דניאל." אני אומר.
"אה.. טוב אההה..."
"כריסטופר," אני עוצר אותו. "ראית פעם זונה אמיתית?" אני שואל.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Oct 05, 2014 2:16 pm

איימי - אנחנו נכנסים לחדר אוכל בדיוק בזמן ומתיישבים בשולחן היחיד שבו יש מקום לשנינו. ליד החדשה שהפילה עליי מזוודה.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Oct 05, 2014 6:15 pm

אייזק - "מה?" כריסטופר מצליח לשאול. "אני כן." אני אומר. "ומה שקרה בחדר השינה לא מעניין אותי" אני אומר.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Mon Oct 06, 2014 4:49 am

איימי - ״היי איימי.״ היא אומרת בשמחה. אני רוטנת בתגובה, אבל בנג׳י תוקע בי מרפק. אני מפיקה חיוך לא מאולץ ומסתכלת עליה. ״היי אלסה.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Mon Oct 06, 2014 7:19 pm

אלסה - "אז ככה זה כל יום?" אני דואלת

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Tue Oct 07, 2014 4:48 am

איימי - ״אם ב״ככה״ את מתכוונת ללו״ז ממש צפוף ופחות או יותר שעתיים חופשיות ביום, אם מחשיבים את כל ההפסקות ביחד, אז כן.״ אני עונה.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Tue Oct 07, 2014 7:01 pm

אלסה - "הבנתי אותך." אני אומרת

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Wed Oct 08, 2014 12:34 pm

איימי - ״את עוד תתרגלי.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Sun Oct 12, 2014 6:25 am

אלסה - אני מושכת בכתפיי.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Sun Oct 12, 2014 5:39 pm

איימי - ״אז למה את פה?״ שואל בנג׳י בחיוך ידידותי.

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Tue Oct 14, 2014 5:55 pm

אלסה - "אני ילדה רעה." אני מחייכת.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Wed Oct 15, 2014 12:10 pm

איימי - אני מגחכת. ״את לא נראית כזאת.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Thu Oct 16, 2014 7:26 am

אלסה - "כל אחד וסודותיו." אני מחייכת. אני מביטה על זוג נערים בקצה השני של החדר, הם יושבים זה מול זה אבל לא מדברים או מראים כל סיבה להתעניינות.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Thu Oct 16, 2014 9:56 am

איימי - מבטי נודד בכיוון מבטה של אלסה. ״על מה את מסתכלת?״ אני שואלת. היא מצביעה על אחד השולחנות. ״מי אלה?״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Thu Oct 16, 2014 12:36 pm

אלסה - אני מרימה גבות ומחכה לתשובה. "החתיך הג'ינג'י זה כריסטופר. אבל אני לא ממליצה לך להתעסק איתו. את תסתבכי עם האקסית שלו." איימי אומרת. "שהיא...?" אני שואלת. איימי מצביעה על נערה עם גולגול מהקצה השני של החדר, היא סורקת את החדר בעיניים גדולות ונתקעת על הנער הג'ינג'י. "אפריל מלפין. היא חודשיים לפניו אבל הם כנראה היו זוג עוד מלפני כן. היו בהפסקה כי היא עברה דירה או משהו, לונקובר. אבל המזל העיר להם פנים ושניהם עבריינים קטנים והגיעו לכאן. כאלה דביקים לא ראיתי כבר הרבה זמן. הם נפרדו לפני חודש וחצי. אני מניחה שזה היה קשה רציני כי אפריל התחרפנה לגמרי. אל תשאלי." איימי מספרת. "היא קצת מטורפת. וגם הוא כנראה מספיק מטורף אם הוא היה איתה." היא ממשיכה. "לפעמים נעשים מטורפים כשאוהבים..." אני אומרת בשקט, איימי נועצת בי מבט - "בכל אופן לא הייתי מתעסקת איתו. איך אומרים? תתעסקי עם כריס ויהיה לך עסק איתה." היא ממשיכה. אנחנו שותקות לרגע ואני נזכרת שאיימי לא סיפרה לי על הנער השני, הוא נראה יותר קטן מכריסטופר. "מה עם השני?" אני שואלת. "הא?" איימי שואלת, דעתה מוסחת. "מי זה השני?" אני שואלת. "הו. איתו אל תתעסקי בכלל." היא עונה.
"למה? גם לו יש אקסית מטורפת?" אני מחייכת בלעג.
"לא..." איימי אומרת באיטיות, "הוא אוטיסט."
"את צינית?"
"לא.. לא ממש... הוא בקושי מגיב למה שקורה סביבו ולא הראה שום נכונות לזה. זה נקרא אוטיזם."
"לא... זה סוג של חרדה. הוא קטן, נמצא במוסד סגור, הוא לא יודע איך להגיב לדברים."
"את פסיכולוגית במקרה?"
"לא. אבל..."
"אז אל תעשי פה פסיכואנליזה לילדים."
"אז אל תעשי אבחונים גם את."
"שאלת, קיבלת תשובה. אם את רוצה תשובה אובייקטיבית תבדקי תיקים אישיים."
אני נאנחת בעצבנות.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Cheshire Cat Thu Oct 16, 2014 2:54 pm

איימי - ״אבל לא אמרת לי איך קוראים לו.״ אומרת אלסה.
״אייזק.״ אני עונה בלי לשים לב יותר מדי.
״אולי נקרא להם לפה?״ שואלת אלסה. אני פולטת נחרה בביטול.
״למה לא? זה נשמע לי רעיון מעולה.״ אומר בנג׳י היותר-מדי-חברותי בעליזות.
״בנג׳-״ אני לא מספיקה לסיים והוא כבר נעמד ומנופף לכיוונם. ״כריס! כרייייס!! בואו לפה!״ הוא מצביע בהתלהבות. אני קוברת את פניי בין ידי. בנג׳י מסתכל עליי וצוחק, מתיישב לידי ומניח את ידו על גבי. ״תירגעי, דיכאון. לא יהרוג אותך לפגוש אנשים חדשים.״

Cheshire Cat

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yasminnn Thu Oct 16, 2014 8:00 pm

אלסה - אני שומעת את איימי ממלמלת - "לך תדע על מה האוטיסט יושב פה..." לפני שכריס מתיישב ליד השולחן. אייזק בוחן אותנו ומתיישב גם הוא.

yasminnn

חזרה למעלה Go down

עמוד 4 מתוך 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

חזרה למעלה